Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-03-15

FULSPORT FUTSAL CUP – PODSUMOWANIE SEZONU HALOWEGO 2023/2024

FULSPORT FUTSAL CUP –PODSUMOWANIE SEZONU HALOWEGO 2023/2024

W czasie zimowym , kiedy życie piłkarskie na otwartych obiektach zwalnia, część piłkarskiej aktywności siłą rzeczy przenosi się pod dachy hal sportowych.  Hurtownia Sportowa „Fulsport” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom piłkarskiego bractwa organizuje od kilku lat turnieje halowe, by spożytkować pokłady energii drzemiące w tym towarzystwie.

W ofercie proponowanych przez nas turniejów tradycyjnie już znalazły się turnieje dla chłopców 14 letnich (rocznik 2010) i młodszych, a także dla tych nieco starszych reprezentujących kluby A i B klasy zrzeszonych  Podkarpackim Związku Piłki Nożnej- rocznik bliżej nie znany.

W tym sezonie zadebiutowaliśmy z turniejami piłkarskimi dla dziewcząt- i to był strzał w dziesiątkę, jak również dla piłkarskiego przedszkola- roczniki 2017 i 2018 (mecze rozgrywane na dwóch boiskach w poprzek sali), i to też było trafione przedsięwzięcie.

Współorganizowaliśmy również z Rzeszowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Mistrzostwa Rzeszowa dla rocznika 2015 na hali Podpromie w Rzeszowie- Rosir Kinder Cup edycja 2024 o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Najczęściej swoje reprezentacje przysyłały kluby takie jak: Beniaminek Rzeszów, Crasnovia Krasne,  KS Przybyszówka, Bratek Bratkowice, Resovia Rzeszów, Gap Boguchwała, Heiro Rzeszów.

Dzięki wsparciu różnych instytucji turnieje mogły odbywać się w proponowanej przez nas formie z bogatą ofertą nagród, medali i pucharów-  a były to Miasto Rzeszów- Stolica Innowacji, Starostwo Powiatowe w Rzeszowie , firma SZiK  – Najlepsze części samochodowe oraz Podkarpacki Związek Piłki Nożnej- Podokręg Rzeszów.

Możliwe to wszystko było dzięki ścisłej współpracy z klubem sportowym Heiro Rzeszów, za co serdecznie dziękujemy jego prezesowi -Panu Łukaszowi Krawczykowi.

Dziękujemy również Szkole Podstawowej w Tyczynie ,w której to murach rozgrywana była ogromna liczba spotkań (około 230 meczów).

Hala sportowa w Tyczynie jest naszym zdaniem jednym z najlepszych obiektów  w okolicy do organizacji imprez piłkarskich w proponowanej przez nas formule-  5 drużyn w turnieju. Zawsze uśmiechnięta obsługa,  na czele z kierownikiem Panem Mirosławem Leniartem i wsparcie dyrekcji w osobach Pań Zofii Mruk i Zofii Kwater czynią ten obiekt wprost niezastąpionym do realizacji naszych przedsięwzięć.

Nie wypada zapomnieć także o obsłudze medycznej, która dbała o bezpieczeństwo zawodników, w każdym turnieju. Pani Marysia Hadała udzielała pomocy poszkodowanym (cieszymy się , że nie było ich za wielu) we wszystkich organizowanych w Tyczynie turniejach, za co również serdecznie dziękujemy.

Podsumowując- w organizowanych przez nas turniejach wzięło udział przeszło 2 tysiące dzieci, co stawia hurtownię” Fulsport” w szeregu największych organizatorów rozgrywek halowych na Podkarpaciu. Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon halowy 2024/2025, w którym z pewnością  wprowadzimy w życie nowe pomysły i formuły rozgrywania turniejów piłkarskich    

                                                                                                                        Zespół Hurtowni FULSPORT S.C.

pixel