Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pokrowce na rakietki

( ilość produktów: 6 )

Estetyczne pokrowce na rakietki do tenisa stołowego oraz szereg innych akcesoriów dedykowanych miłośnikom tej niezwykle popularnej dyscyplinie sportu znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Fulsport.pl. Oferujemy szereg stylowych pokrowców zasuwanych na zamek błyskawiczny, z których większość wyposażona jest również w dodatkową komorę na piłeczki pingpongowe. Sprawdź naszą ofertę i zamów jeden z pokrowców.

Profesjonalne pokrowce na rakietki w dobrej cenie

Jeśli trenujesz grę w tenisa stołowego lub grasz rekreacyjnie i szukasz sposobu na zabezpieczenie swojego podstawowego sprzętu do gry przed przypadkowym uszkodzeniem, inwestycja w estetyczny pokrowiec z pewnością się opłaci. Prezentowane pokrowce na rakietki do tenisa stołowego to sprzęt niezwykle użyteczny, estetyczny i trwały, a przy okazji dość tani. Rakietka do tenisa stołowego umieszczona we wnętrzu pokrowca jest chroniona przed różnego rodzaju uszkodzeniami, przede wszystkim przed ryzykiem przypadkowego zarysowania jej delikatnej powierzchni. Pokrowiec pozwala zabezpieczyć rakietkę i piłeczki pingpongowe na czas ich transportu. Dzięki temu rakietka noszona w torbie lub plecaku sportowym wolniej się zużywa i przez dłuższy czas możesz cieszyć się jej pełną funkcjonalnością.

Sprawdź naszą ofertę na eleganckie pokrowce na rakietki do tenisa stołowego i wybierz tę wersję pokrowca, która w najlepszy sposób dopasowana jest do Twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty, na którą składa się wiele akcesoriów tenisowych w atrakcyjnych cenach.

pixel