Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odzież bramkarska

( ilość produktów: 41 )

Indywidualne wyposażenie bramkarza w zasadniczy sposób różni się od podstawowego wyposażenia graczy pola. Wynika to przede wszystkim z innych zadań, jakie realizuje bramkarz oraz tego, że jego gra jest bardziej statyczna.

Przeglądając ofertę naszego sklepu, natkniesz się na różnego rodzaju akcesoria bramkarskie dedykowane zawodnikom znajdującym się na różnych poziomach zaawansowania technicznego. Znajdziesz tu sprzęt dla osób początkujących i amatorów oraz wyposażenie dla bramkarzy reprezentujących wyższy poziom indywidualnych umiejętności.

Odzież dla bramkarza

W odróżnieniu od zawodników z pola, bramkarze niemal zawsze występują w bluzie z długim rękawem. To pozwala na ich łatwe rozpoznanie i wyróżnienie na boisku, wpływa również na zwiększenie komfortu cieplnego – pozycja bramkarza jest znacznie bardziej statyczna od pozycji graczy z pola, przez co łatwo o wychłodzenie mięśni, a te muszą być stale gotowe do działania. W ofercie sklepu Fulsport.pl znajdziesz wysokiej klasy komplety bramkarskie składające się z trzech elementów. Na każdy komplet składają się spodenki, getry i bluzy bramkarskie. Oferujemy odzież od renomowanych producentów, przede wszystkim firm specjalizujących się w produkcji odzieży sportowej, w tym odzieży dedykowanej piłkarzom, takich jak Joma, Adidas czy Nike.

Ochrona dłoni

Nieodzownym wyposażeniem każdego bramkarza są również takie akcesoria bramkarskie jak rękawice. Sprzęt tego typu zwiększa pewność i poprawia jakość chwytu, a przy okazji chroni dłonie przed ryzykiem bolesnego otarcia lub urazu. Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy markowe rękawice bramkarskie o zróżnicowanych parametrach technicznych, dedykowane zawodnikom na różnych poziomach zaawansowania technicznego, grającym amatorsko lub półprofesjonalnie. Wśród dostępnych produktów znaleźć można rękawice w cenie kilkudziesięciu i kilkuset złotych.

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w wysokiej klasy akcesoria bramkarskie, jesteśmy do Twoich usług. Przyjrzyj się dostępnym produktom i zamów sprzęt, który przyda się podczas treningów i amatorskich meczów piłkarskich.

pixel