Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Turfy

( ilość produktów: 17 )

Profesjonalne buty do gry w piłkę nożną, z uwagi na rodzaj zastosowanej w nich podeszwy, możemy podzielić na cztery kategorie sprzętu dedykowanego różnym rodzajom boisk piłkarskich. Korzystając z naszego pośrednictwa, możesz zaopatrzyć się w klasyczne korki z metalowymi wkrętami, lanki na murawy naturalne, halówki na halę i prezentowane w tym miejscu turfy na boiska ze sztuczną trawą. Przyjrzyj się dostępnym modelom obuwia i zamów parę butów dostosowanych do własnych potrzeb.

Jakie turfy oferujemy?

Do dyspozycji klientów sklepu fulsport.pl przygotowaliśmy turfy męskie, dostępne w bogatym wyborze rozmiarów, marek i stylów wykonania oraz super wygodne, a przy tym niezwykle wytrzymałe turfy dla dzieci, oferowane przez nas w dużej różnorodności atrakcyjnych wzorów. Prezentowane buty turfy, niezależnie od przeznaczenia (mamy buty do gry rekreacyjnej, dla amatorów i profesjonalistów), każdorazowo wykończone są elastyczną podeszwą uzupełnioną dużą ilością drobnych gumowych wypustek, które pełnią funkcję korków znanych z klasycznego obuwia piłkarskiego dedykowanego grze na boiskach z murawą naturalną. Dzięki równomiernemu ułożeniu drobnych korków na całej powierzchni podeszwy, buty turfy gwarantują lepszą izolację od twardego podłoża, zapewniają dobrą przyczepność na nawierzchniach syntetycznych, pomagają w optymalnym rozłożeniu ciężaru ciała na całej powierzchni stopu. Wybierając turfy, ograniczasz obciążenia okolic stawu skokowego i palców.

Przyjrzyj się prezentowanej kolekcji obuwia z kategorii turfy męskie i dziecięce. Zamów buty piłkarskie najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb, preferowanego stylu gry i indywidualnych upodobań estetycznych. Zapraszamy na zakupy!

pixel