Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rękawice bramkarskie

( ilość produktów: 29 )

Wysokiej klasy rękawice bramkarskie to gwarancja pewnego chwytu i dobrej amortyzacji, a tym samym większej skuteczności i komfortu gry na pozycji bramkarza. W ofercie internetowego sklepu sportowego fulsport.pl znajdziesz wiele wersji rękawic rekreacyjnych, amatorskich i profesjonalnych różnych marek, dostępnych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się naszymi propozycjami i zamów oryginalne rękawice sportowe jak najlepiej dopasowane do własnych potrzeb.

Jakie rękawice bramkarskie znajdziesz w naszym sklepie?

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych rękawic wykonanych z dobrej jakości lateksu, gwarantujących wysoki poziom amortyzacji, chroniących dłonie bramkarza przed bolesnymi uderzeniami, otarciami i odciskami, zapewniających pewny chwyt w każdych warunkach pogodowych, również w deszczu. Na stronach naszego sklepu znajdziesz również rękawice bramkarskie dla amatorów, dostępne w przystępnych cenach, przeznaczone do gry rekreacyjnej, dedykowane osobom na niższych poziomach piłkarskiego zaawansowania technicznego.

Jakie marki rękawic oferujemy?

Dysponujemy bogatą kolekcją oryginalnych rękawic bramkarskich pochodzących od znanych producentów sprzętu sportowego. Posiadamy rękawice bramkarski Nike dedykowane grze amatorskiej, typowo rekreacyjnej. Dostępne są u nas również treningowo-meczowe rękawice bramkarskie Select wykonane z dobrej jakości lateksu odpowiadającego za pewność chwytu czy profesjonalne rękawice bramkarskie marki Masters z lateksową powłoką zewnętrzną gwarantującą dużą pewność chwytu w każdych warunkach pogodowych, wyściełane miękką pianką, która zwiększa komfort gry, amortyzując siłę uderzeń piłki. W sklepie znajdziesz również rękawice bramkarskie Uhlsport o wszechstronnym zastosowaniu, przeznaczone dla osób początkujących i na średnich poziomach zaawansowania piłkarskiego.

Przyjrzyj się dostępnym kategoriom sprzętu i zamów markowe rękawice bramkarskie w typie, rozmiarze i stylu wykończenia dostosowanym do poziomu własnych umiejętności, upodobań estetycznych i potrzeb. Zachęcamy do składania zamówień!

pixel