Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Puchary i medale

Jeśli zależy Ci na uhonorowaniu wysiłku uczestników zawodów sportowych, finalistów rozgrywek ligowych lub pucharowych w dowolnej z dyscyplin sportu, zamów wysokiej jakości trofea sportowe w formie okolicznościowych pucharów, medali lub innego rodzaju statuetek z grawerem, ewentualnie z tabliczką upamiętniającą wybrane wydarzenie sportowe. Zachęcamy do zapoznania się z rozbudowanym katalogiem różnorodnych trofeów sportowych i wyboru tych ich wersji, które w najlepszy sposób oddają poziom i charakter wybranych rozgrywek lub zawodów.

Jakie rodzaje wyróżnień oferujemy?

Wśród dostępnych produktów znaleźć można niewielkie rozmiarem, ale zawsze precyzyjnie wykonane metalowe medale dla dzieci, wyjątkowo dekoracyjne medale sportowe dedykowane młodzieży i osobom dorosłym – dostępne w trzech podstawowych wersjach kolorystycznych, zdobione na różnorodne sposoby (spersonalizowany wygląd medalu pozwoli na jego idealne dopasowanie do wybranej imprezy sportowej lub konkretnej dyscypliny sportu), oryginalne puchary dla najpopularniejszej dyscypliny sportu, jaką jest piłka nożna, a także wiele innych typów pucharów dedykowanych zawodnikom uprawiającym takie sporty jak: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis ziemny, kolarzom czy osobom uprawiającym sporty motorowe. Oferujemy również bogaty wybór okolicznościowych statuetek dla uczestników zawodów wędkarskich i wielu innych form sportowych i pozasportowych aktywności.

Poza medalami, pucharami i okolicznościowymi statuetkami, korzystając z oferty sklepu internetowego fulsport.pl, możesz zamówić również jeden z kilkunastu wzorów dyplomów lub dekoracyjnych tabliczek z grawerem, dedykowanych konkretnemu wydarzeniu lub specjalnej uroczystości.

Przejrzyj katalog dostępnych trofeów sportowych oraz innego rodzaju odznaczeń okolicznościowych i wybierz wśród nich produkty, które sprawdzą się w wybranych przez Ciebie zastosowaniach. Medale, dyplomy, statuetki i puchary przygotowywane są na indywidualne zamówienie klienta, w określonej przez niego liczbie egzemplarzy.

 

KATALOGI PUCHARY 2024 

 

 

Dla zamówień dla kwoty:

0-1000 zł            - 25%

1000-2000zł       - 30%

Powyżej 2000 zł  - 35 %

 

 

 

 

pixel