Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torby sportowe

( ilość produktów: 16 )

Wytrzymałe, modnie skrojone, a przy tym pojemne i funkcjonalne torby sportowe to niezwykle użyteczne wyposażenie, które może przydać się każdej aktywnej osobie. Korzystając z pośrednictwa sklepu Fulsport, możesz zaopatrzyć się w wiele rodzajów toreb o zróżnicowanej konstrukcji. Jest to profesjonalny sprzęt pochodzący od firm produkujących najlepsze akcesoria sportowe na świecie. Mamy oryginalne torby takich marek jak Nike, Joma, Adidas i Select. Prezentowane torby na trening pomieszczą we wnętrzu wszystko, co niezbędne do ćwiczeń, od stroju i obuwia sportowego zaczynając, przez ręczniki, a na drobnych akcesoriach treningowych kończąc. Na liście dostępnych produktów znajdziesz m.in. torby sportowe z obszerną komorą główną, wentylowaną przegrodą na obuwie lub mokrą odzież treningową, z regulowanym systemem paska nośnego i uszami bocznymi do noszenia torby w dłoni. Mamy również eleganckie torby na trening o usztywnianej konstrukcji, z dwiema niezależnymi komorami zamykanymi na zamek błyskawiczny czy specjalistyczne torby medyczne dedykowane osobom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i zdrowie ćwiczących osób. Dzięki dużej różnorodności modeli prezentowanych toreb o przeznaczeniu sportowym trenująca osoba nie powinna mieć większych trudności z odnalezieniem produktu dostosowanego do jej szczególnych potrzeb. Sklep Fulsport.pl zachęca do zapoznania się z całością oferty na oryginalne torby sportowe znanych marek i zakupu jednej z nich. Sprawdź nasze propozycje i wybierz coś dla siebie!

Firma Fulsport oferuje torby o różnym przeznaczeniu od toreb na sprzęt sportowy, poprzez torby na piłki i sprzęt medyczny.  

Torby na sprzęt sportowy zależnie od wielkości mogą służyć na potrzeby indywidualne dla poszczególnych zawodników, jak i dla całego zespołu jako torba na sprzęt meczowy. Gabaryty uzależnione są od potrzeb danego zawodnika i objętości transportowanego dla drużyny sprzętu. Torby na sprzęt sportowy posiadają oddzielne komory na buty do gry, bidony i inny sprzęt. Te przeznaczone na ubiory dla całej drużyny z reguły posiadają kółka ułatwiające transport i niekiedy stelaż z wysuwaną rączką.  

Torby na piłki. Poręczne torby na piłki do siatkówki i piłki nożnej  mieszczą 6 piłek. Dla wygodniejszego transportu posiadają pas do zawieszenia na ramię, wykonane są z nieprzemakającego poliestru gwarantującego bezpieczny transport piłek na trening , czy zawody sportowe.   Torba medyczna jest obowiązkowym wyposażeniem osoby zabezpieczającej zawody sportowe. Posiada szeroką komorę główną z przegrodami na pionowe akcesoria, zakładkę płaską na zamek błyskawiczny, wewnątrz przegrody rozmieszczone są  kieszonki do przenoszenia akcesoriów medycznych. Pasek- szelka pleciona do noszenia torby na ramieniu ułatwia jej transport.

pixel