Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sprzęt piłkarski

( ilość produktów: 354 )

Miłośnikom piłki nożnej dedykujemy oryginalny sprzęt piłkarski takich marek jak Adidas, Nike, Select, Joma i wielu innych. Na ofertę naszego sklepu składa się bogaty wybór różnych modeli piłek do gry w nogę, w tym ich w pełni profesjonalnych, certyfikowanych wersji, butów i strojów piłkarskich, specjalnych kompletów bramkarskich oraz wielu akcesoriów, które mogą zainteresować każdą osobę grającą w piłkę nożną, zarówno na poziomie amatorskim, jak i w pełni profesjonalnym.

W jaki sprzęt piłkarski warto się zaopatrzyć?

Podstawą wyposażenia każdego piłkarza są oczywiście odpowiednio dobrane buty piłkarskie dopasowane do jednego z trzech podstawowych rodzajów nawierzchni. W ofercie sportowego sklepu internetowego fulsport.pl znajdziesz lanki (buty na murawę naturalną) i ich specjalną wersję, czyli wkręty (buty na mokrą murawę naturalną), a także turfy (buty na sztuczną nawierzchnię) i halówki (buty do gry na hali). Dodatkowe indywidualne wyposażenie piłkarskie to także stroje piłkarskie dla zawodników grających w polu i dla bramkarzy, ochraniacze na nogi oraz skarpetogetry. Poza tym oferujemy również taki sprzęt do piłki nożnej jak profesjonalne piłki, mini bramki do treningów strzeleckich oraz inne, pomniejsze akcesoria piłkarskie. Co warte podkreślenia, całość prezentowanego sprzętu piłkarskiego to produkty renomowanych, sportowych marek.

Dobre buty to podstawa!

Niezależnie od poziomu zaawansowania technicznego, odpowiednio dobrane buty piłkarskie to gwarancja większej kontroli nad piłką i większego bezpieczeństwa gry na określonym rodzaju nawierzchni. Zamawiając buty do gry w piłkę nożną, wybierz model dostosowany do typu boiska, na którym najczęściej trenujesz. Jeśli jest to boisko z murawą naturalną, wybierz lanki. Jeśli grasz na orliku, zamów turfy, a jeśli na hali, wykończone płaską podeszwą halówki.

Poznaj markowy sprzęt piłkarski i zamów te jego rodzaje, które w korzystny sposób wpłyną na komfort i bezpieczeństwo codziennych treningów, jednocześnie dając możliwość dalszego rozwijania Twoich piłkarskich umiejętności.

pixel