Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piłki do siatkówki

( ilość produktów: 30 )

Siatkówka lub inaczej mówiąc piłka siatkowa to jedna z najpopularniejszych gier drużynowych na świecie, również w Polsce. Z myślą o potrzebach osób uprawiających tę dyscyplinę sportu, szkołach i różnego rodzaju placówkach organizujących treningi i zawody siatkarskie, sklep Fulsport.pl przygotował bogaty wybór sprzętu niezbędnego do gry.

Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zaopatrzyć się w wysokiej klasy piłki do siatkówki wykonane zgodnie z zaleceniami światowych organizacji siatkarskich, spełniające najwyższe normy wykonania względem rozmiaru i wagi, przeznaczone do gier treningowych i rozgrywania oficjalnych spotkań w ramach rozgrywek pucharowych lub ligowych.

Jakie piłki do siatkówki oferujemy?

Przeglądając ofertę naszego sklepu, natkniesz się na dwie podstawowe grupy piłek do siatkówki. Są to piłka siatkowa Mikasa i Molten. Obie firmy pochodzą z Japonii, a ich główną specjalnością jest właśnie produkcja najwyższej jakości piłek i różnego rodzaju akcesoriów siatkarskich. Oferowane przez firmy piłki do siatkówki charakteryzują się dużą wytrzymałością, niską nasiąkliwością, niemal idealnie kulistym kształtem i niską podatnością na odkształcenia, co automatycznie przekłada się na większą precyzję zagrań.

Prezentowane piłki do siatkówki Molten dostępne są w dwóch typach, w formie podstawowej – dedykowane grom treningowym, możliwe do stosowania również podczas oficjalnych rozgrywek sportowych, oraz rekreacyjnej – miękkie piłki gumowe zaprojektowane z myślą o potrzebach dzieci, stworzone z myślą o zabawie i pierwszych treningach siatkarskich.

Oferowane przez nas, oryginalne piłki marki Mikasa, również dostępne są w kilku wersjach wykonania. Mamy sprzęt zaprojektowany z myślą o doświadczonych graczach, jak i piłki do siatkówki dla amatorów i dzieci. Piłka siatkowa Mikasa dla dzieci to sprzęt wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego, które zapewnia dobrą amortyzację podczas wykonywania zagrań i przyjmowania zagrywek, ograniczając uczucie dyskomfortu związanego z odbijaniem piłki dłonią i przedramionami.

Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką techniczna dostępnych wersji japońskich piłek do siatkówki i zakupu modelu idealnie trafiającego w Twoje potrzeby.

pixel