Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Korki

( ilość produktów: 53 )

Gra w piłkę nożną na boiskach trawiastych wymaga użycia specjalistycznego obuwia z korkami. W ofercie sklepu fulsport.pl znajdziesz profesjonalne korki piłkarskie, które zagwarantują optymalną przyczepność na murawach naturalnych, chroniąc piłkarza przed częstymi upadkami podczas wykonywania przez niego gwałtownych zwrotów, sprintów czy dryblingów. Mamy markowe korki męskie i doskonałej jakości korki dla dzieci. Wybierz jedną z dostępnych par.

Kiedy warto sięgnąć po buty korki?

Sprzęt tego typu to nieodłączny element wyposażenia każdej osoby, której zależy na bezpieczeństwie, komforcie i wysokiej jakości gry w piłkę nożną na boiskach naturalnych. Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy markowe korki piłkarskie dedykowane osobom początkującym, w tym dostępne w bogatym wyborze małych rozmiarów wysokiej jakości korki dla dzieci, a także mocniejsze buty dla amatorów, półprofesjonalistów i prawdziwych zawodowców. Prezentowane korki męskie i dziecięce to nowoczesny sprzęt sportowy zaprojektowany z myślą o szczególnych potrzebach osób grających w piłkę nożną, wykonany z wytrzymałych i lekkich materiałów, oferujący dobre czucie piłki i optymalną przyczepność na murawach naturalnych. W sklepie znajdziesz zarówno klasyczne korki piłkarskie z metalowymi wkrętami, na mokre i grząskie boiska trawiaste, jak i znacznie od nich popularniejsze lanki, czyli buty korki z twardymi korkami zatopionymi w podeszwie buta.

Zapoznaj się z rozbudowaną kolekcją obuwia sportowego, jakie oferujemy i zamów oryginalne buty piłkarskie marki Nike, Adidas, Joma czy Puma w typie, kolorze i rozmiarze dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Polecamy!

pixel