Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Joma

( ilość produktów: 465 )

Hiszpańska Joma to firma specjalizująca się w produkcji odzieży i obuwia sportowego dedykowanego miłośnikom różnych dyscyplin sportu, w tym osobom trenującym i grającym w piłkę nożną. W ofercie sklepu internetowego fulsport.pl znajdziesz bogaty wybór szeroko pojętego, w pełni profesjonalnego sprzętu sportowego hiszpańskiej marki Joma, takiego jak buty piłkarskie o różnych rodzajach podeszwy, stroje piłkarskie dziecięce, juniorskie i seniorskie, piłki noże i wiele innych.

Historia firmy Joma sięga 1965 roku i związana jest z hiszpańską prowincją Toledo – to tutaj znajduje się główna siedziba dziś już w pełni międzynarodowej firmy. Warto wspomnieć, że jedną z głównych specjalności firmy jest produkcja sprzętu piłkarskiego dedykowanego piłce halowej. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy zatem najlepsze halówki, piłki i inne akcesoria piłkarskie, które mogą zainteresować każdego miłośnika piłki halowej.

Jakie produkty marki Joma znajdziesz w naszym sklepie?

Na asortyment naszego sklepu składa się wiele kategorii produktów tej hiszpańskiej marki. Są to przede wszystkim wspomniane już wcześniej buty i klasyczne stroje dla piłkarzy. Poza tym sprzedajemy również wiele rodzajów piłek i inne akcesoria sportowe, takie jak plecaki Joma – sprzęt zaprojektowany z myślą o osobach grających w piłkę nożną, ze specjalną przestrzenią na buty, ręcznik czy odzież treningową. Jeśli interesuje Cię certyfikowana piłka do piłki nożnej, przeznaczona do gier treningowych lub rozgrywania oficjalnych meczów piłkarskich, z powodzeniem możesz sięgnąć po sprzęt marki Joma. W ofercie naszego sklepu znajdziesz piłki juniorskie i seniorskie, na murawy naturalne i sztuczne, a także specjalne piłki do gry w hali. Warto pamiętać, że profesjonalna piłka futsal charakteryzuje się niższym kozłem, co wpływa na poprawę komfortu gry, na twardych nawierzchniach.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty naszego sklepu i kupuj oryginalne produkty marki Joma w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zachęcamy również do zapoznania się z aktualną listą dostępnych promocji.

pixel