Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Select

( ilość produktów: 81 )

Duńska firma Select to znany producent profesjonalnych piłek dedykowanych takim dyscyplinom sportu jak piłka nożna czy piłka ręczna. Firma została założona w 1947 roku z inicjatywy Eigil Nielsena, bramkarza duńskiej drużyny narodowej i od początku historii działalności skupiała się na produkcji nowoczesnych piłek o doskonałych parametrach technicznych, gwarantujących większą szybkość i precyzję zagrań, pozwalających zachować graczom większy poziom kontroli nad wydarzeniami na boisku. Warto wspomnieć, że Select Sport jako pierwsza firma w historii wprowadziła na rynek piłki bezszwowe (1951 rok) i piłki składające się z 32 paneli (1962 rok).

Jakie produkty marki Select oferujemy?

Na współczesną ofertę duńskiej firmy składają się już nie tylko wysokiej jakości piłki do gry, ale także całe mnóstwo innych akcesoriów sportowych użytecznych w treningu i oficjalnych rozgrywkach sportowych, w takich dyscyplinach sportu jak piłka nożna czy piłka ręczna. Doskonałym przykładem tego typu sprzętu są znaczniki piłkarskie, które wykorzystuje się na treningach do odróżnienia zawodników grających w dwóch przeciwnych drużynach. Ważnym elementem oferty firmy są także profesjonalne akcesoria dla bramkarzy. Oryginalne rękawice bramkarskie Select wykonane są z najlepszej jakości materiałów, zwiększają pewność chwytu i przynajmniej częściowo amortyzują siłę uderzeń piłki, chroniąc dłonie przed bolesnymi urazami i otarciami.

Największą częścią oferty naszego sklepu, odnoszącą się do oryginalnych produktów Select Sport, są różne rodzaje piłek do gry. Na stronach internetowego sklepu sportowego fulsport.pl znajdziesz takie kategorie produktów jak: piłka do piłki nożnej – certyfikowany sprzęt przeznaczony do rozgrywania gier treningowych lub oficjalnych meczów piłkarskich, piłka futsal – specyficzny model piłki nożnej zaprojektowany z myślą o grze w hali, na twardych nawierzchniach, charakteryzujący się niskim kozłem, piłka do piłki ręcznej – nowoczesne konstrukcje spełniające normy międzynarodowych organizacji zrzeszających krajowe związki piłki ręcznej, przeznaczone do gier rekreacyjnych, treningowych i rozgrywek oficjalnych.

pixel