Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Atemi

( ilość produktów: 13 )

Szukasz wygodnej, lekkiej i trwałej rakietki do tenisa stołowego? Zapoznaj się z bogatym wyborem rakietek marki Atemi. Firma to jeden z potentatów współczesnego rynku tenisowego. W jej ofercie znajdziesz wiele tzw. gotowców, czyli rakietek gotowych do gry, dedykowanych zawodnikom na różnych poziomach zaawansowania technicznego.

Na stronach sportowego sklepu internetowego fulsport.pl znajdziesz najlepsze rakietki tenisowe marki Atemi, w tym sprzęt zaprojektowany z myślą o amatorach popularnego ping-ponga, jak również o osobach dysponujących większymi umiejętnościami, regularnie trenujących, rozgrywających oficjalne mecze tenisowe.

Jakie rodzaje rakietek do ping-ponga oferujemy?

W ofercie naszego sklepu znalazło się miejsce dla kilku klas sprzętu o zróżnicowanej charakterystyce technicznej, dedykowanego osobom początkującym, na średnim i wyższym poziomie zaawansowania technicznego. Osobom dopiero uczącym się gry w tenisa stołowego dedykujemy rakietki Atemi 1000. To nieskomplikowany i przez to stosunkowo tani sprzęt charakteryzujący się dużą trwałością, odpornością na uszkodzenia i wysokim poziomem wygody obsługi. Rakietki z tej serii są lekkie, ale oferowane przez nie parametry techniczne raczej nie zadowolą graczy o większych umiejętnościach. Dla amatorów poszukujących sprzętu nieco wyższej klasy przygotowaliśmy rakietki Atemi 2000. Jest to nowoczesny sprzęt tenisowy wykonany z materiałów lepszej jakości, oferujący nieco wyższe parametry techniczne w zakresie szybkości, kontroli i rotacji (podstawowe parametry opisujące każdą rakietkę tenisową). Osobom poszukującym w pełni profesjonalnego sprzętu tenisowego dedykujemy rakietki Atemi 5000. Są to rakietki karbonowo-balsowe o doskonałym balansie i znakomitych parametrach technicznych, gwarantujące najwyższy komfort gry osobom na wyższych poziomach zaawansowania technicznego.

Korzystając z pośrednictwa naszego sklepu, zaopatrzysz się również w dodatkowy sprzęt do tenisa stołowego, między innymi w oryginalne piłeczki Atemi. Sprawdź, jakie produkty sprzedajemy i zamów potrzebne Ci kategorie sprzętu tenisowego.

pixel