Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Donic Schildkröt

( ilość produktów: 1 )

Jeśli poszukujesz profesjonalnej rakietki tenisowej, zapoznaj się z bogatym asortymentem produktów niemieckiej marki Donic Schildkrot (firmy Schildkrot i Donic połączyły się w 2000 roku i są dziś jednym z największych producentów profesjonalnego sprzętu tenisowego na świecie).

Na stronach sklepu sportowego fulsport.pl znajdziesz oryginalny sprzęt do tenisa stołowego tej niemieckiej marki. Są to przede wszystkim różne rodzaje rakietek, piłeczki tenisowe, a także wyróżniające się dużą estetyką wykonania, wysokiej jakości pokrowce na rakietki tenisowe – idealny wybór dla profesjonalnych graczy, którym zależy na zapewnieniu maksymalnej ochrony drogim rakietkom tenisowym.

Jakie rodzaje rakietek Donic Schildkrot oferujemy?

Zajmujemy się sprzedażą rakietek dla graczy początkujących, amatorów, osób na średnim i wyższym poziomie zaawansowania technicznego. Warto podkreślić, że każda rakietka Donic to profesjonalny sprzęt sportowy o powtarzalnej charakterystyce technicznej, opisany przez trzy podstawowe parametry: szybkość (prędkość), kontrolę i rotację. Im wyższa wartość każdego z parametrów, tym lepsza jakość rakietki. Zawodnicy preferujący grę ofensywną powinni szukać rakietek o wysokim parametrze szybkości. Gracze defensywni najczęściej sięgają po rakietki z wysokim parametrem kontroli. Jeśli lubisz grę zbalansowaną, szukaj rakietki o zrównoważonych, wyrównanych parametrach technicznych.

Przyjrzyj się dostępnym modelom rakietek tenisowych Donic Schildkrot i złóż zamówienie na jedną z nich. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych promocji na wybrane grupy produktów!

pixel