Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Butterfly

( ilość produktów: 2 )

Charakterystyczne logo z motylkiem to znak rozpoznawczy jednego z największych producentów profesjonalnego sprzętu tenisowego na świecie. Należąca do japońskiego koncernu Tamasu marka Butterfly to blisko 70 lat doświadczeń w produkcji nowoczesnych okładzin i desek wykorzystywanych do budowy zaawansowanych technicznie rakietek tenisowych dedykowanych graczom preferującym różne style gry.

O marce

Historia marki Butterfly sięga początku lat pięćdziesiątych minionego wieku i w nierozłączny sposób związana jest z losami czołowego japońskiego tenisisty stołowego tamtych czasów, Hikosuke Tamasu, który w 1950 roku założył firmę produkującą doskonałej jakości rakietki tenisowe. Wraz z upływającym czasem oferta firmy ulegała stopniowemu poszerzaniu. Dziś marka Butterfly to już nie tylko wysoce profesjonalne rakietki tenisowe, ale także inny sprzęt sportowy dedykowany miłośnikom popularnego ping-ponga. Firma Tamasu zajmuje się m.in. produkcją stołów i dedykowanych im akcesoriów tenisowych, takich jak siatki, liczydła, roboty i inne. W ofercie firmy znaleźć można również bogaty wybór nowoczesnych piłeczek tenisowych, strojów i butów dla tenisistów, toreb, plecaków sportowych i wielu innych produktów, które mogą zainteresować każdego miłośnika ping-ponga.

Co oferujemy?

Na stronach internetowego sklepu sportowego fulsport.pl znajdziesz wiele oryginalnych produktów marki Butterfly. Są to przede wszystkim profesjonalne rakietki Butterfly dedykowane zawodnikom preferującym różne style gry, znajdującym się na różnych poziomach zaawansowania technicznego – osobom początkującym, amatorom i zawodowcom. Oczywiście sprzedajemy również oryginalne piłeczki do tenisa stołowego, profesjonalne liczydła, komplety tenisowe czy wysokiej klasy pokrowce na rakietki – doskonały wybór dla profesjonalistów, którym zależy na ochronie cennego sprzętu podczas jego transportu.

Produkty marki Butterfly słyną z doskonałej jakości wykonania i jeśli szukasz porządnej rakietki, piłeczek lub innego rodzaju akcesoriów do gry w tenisa stołowego, zakup sprzętu tej japońskiej marki będzie strzałem w dziesiątkę.

pixel