Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bramki do piłki nożnej

( ilość produktów: 78 )

Bramki oferowane przez naszą firmę pochodzą od wiodących polskich producentów i importerów o uznanej w naszym kraju marce. Na wszystkie zakupione u nas bramki udzielamy gwarancji. Rozmiary bramek dobierane są według sugestii klienta, ich przeznaczenia (rodzaj nawierzchni i wymagania  takie jak możliwość transportu ) , wieku użytkowników.  

W sprzedaży mamy bramki z przeznaczeniem dla seniorów (7,32x2,44), tramkarzy (5x2m), żaków (3x155) i skrzatów (3x1m)- oficjalne rozmiary rekomendowane przez PZPN.  

Bramki składane posiadają konstrukcję umożliwiającą szybkie- bezproblemowe złożenie ułatwiające transport i magazynowanie. Zapewnień producentów i importerów i naszych doświadczeń wynika , że bramki cechują się dużą trwałością i są odporne na działanie czynników zewnętrznych.  

Osobną kategorią są bramki aluminiowe, tak przenośne, jak i stacjonarne. Nasi dostawcy w procesie produkcji korzystają ze sprawdzonych profilów i wypracowanych przez lata sposobów produkcji dzięki czemu wyroby te cechuje wysoka jakość i trwałość. Jako jedni z nielicznych na Polskim rynku oferujemy bramki ze spawanymi narożami zamiast łączników, dzięki czemu bramka przez długie lata jest stabilna. Łączenie elementów światła bramki znajduje się jedynie na słupku ( nie jak u innych producentów na słupku i poprzeczce) dzięki temu udało się uzyskać większą stabilność i sztywność bramki  Wszystkie elementy bramki są malowane proszkowo, a złącza galwanizowane co zapewnia odporność na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo w razie konieczności istnieje możliwość wymiany poszczególnych części bramki.  

Oferujemy również akcesoria do bramek jak zaczepy do siatek, maty do celności strzałów, szpilki do stabilizacji bramek na miękkim gruncie i obciążenia do zabezpieczenia bramek na sztucznej nawierzchni.  

W naszej ofercie znajdują się również siatki do wszystkich typów bramek o różnej wielkości i przeznaczeniu. Pochodzą one od polskiego producenta, stąd nasza pewność co do jakości sprzedawanego przez nas wyrobu.

pixel