Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fitness / Siłownia

( ilość produktów: 200 )

Inwestycja w dobrej jakości sprzęt fitness to doskonały wybór dla tych osób, które chcą popracować nad lepszą formą, zrzucić balast nadprogramowych kilogramów lub wyrzeźbić zgrabniejszą sylwetkę. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w wiele rodzajów akcesoriów do treningu cardio. Większość z nich znajdziesz w dobrze wyposażonych salach gimnastycznych, siłowniach czy szkołach, ale z powodzeniem możesz stosować je również podczas treningów w swoim domu.

Jaki sprzęt fitness polecamy?

Osobom poszukującym tanich i prostych w obsłudze akcesoriów sportowych do ćwiczeń ogólnorozwojowych, polecamy m.in. hula-hopy, czyli popularne obręcze o zróżnicowanej konstrukcji, w tym specjalne modele z twardymi wypustkami masującymi. Taki sprzęt będzie idealnym wyborem dla pań marzących o szczupłej, wyraźnie zaznaczonej talii. W ofercie sklepu fulsport.pl znajdziesz również skakanki, gumy do ćwiczeń i wiele rodzajów piłek. Mamy duże piłki gimnastyczne, dzięki którym możesz pracować nad równowagą, skłaniając do pracy mięśnie głębokie. To właśnie ten rodzaj mięśni odpowiada za stabilizację stawów i prawidłową postawę całego ciała. W tej kwestii wartym polecania sprzętem będą również różnego rodzaju równoważnie. W sklepie czekają na Ciebie także klasyczne, dość ciężkie piłki lekarskie, które są doskonałym uzupełnieniem typowego treningu siłowego oraz treningu cardio. Przy ich pomocy możesz pracować nad dynamiczną siłą mięśni ramion, nad rzeźbą brzucha czy grzbietu. Osobom, którym zależy na wypracowaniu silnego uścisku i wzmocnieniu mięśni przedramion, przydadzą się ściskacze dłoni oraz charakteryzujące się dużą odpornością na rozciąganie ekspandery do ćwiczeń siłowych. Sięgając po taki sprzęt fitness, wzmocnisz mięśnie bez konieczności korzystania z klasycznych obciążeń w formie hantli czy sztangi. W sklepie znajdziesz również wiele innych drobnych akcesoriów treningowych, takich jak rękawice fitness, które zabezpieczą dłonie przed otarciami czy maty do ćwiczeń.

Podstawowy sprzęt fitness pozwoli na zrealizowanie wszechstronnego treningu ogólnorozwojowego w każdym miejscu, również w zaciszu własnego domu. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w wiele takich akcesoriów. Zapoznaj się bliżej ze szczegółami naszej oferty i zamów interesujące Cię urządzenia treningowe. Warto, bo wiele z nich możesz kupić za naprawdę nieduże pieniądze. Zapraszamy do składania zamówień.

pixel