Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Reboundery

( ilość produktów: 11 )

Rebounder jest przyrządem do treningu bramkarzy i zawodników z pola. - Doskonały do treningu technicznego zawodnika. - Pozwala w krótkim czasie udoskonalić przyjęcie piłki oraz poprawne ułożenie stopy podczas podania i strzału. - Pozytywnie wpływa na koordynację i ustawianie się zawodnika w momencie przyjęcia piłki.  

Rebounder umożliwia trening podań oraz kontroli nad piłką.

•                     Fala, w nieprzewidywalny sposób zwraca piłkę górą, odzwierciedlając sytuacje na boisku, •                     Możliwość regulacji kątów nachylenia, pozwala na uzyskanie różnych opcji zwrotu piłki, •                     Wykonane są z wytrzymałej stalowej ramy oraz siatki, odpornej na promieniowanie UV •                     Rozmiary urządzeń przystosowane sa do różnego rodzaju treningu specjalistycznego oddzielnie dla zawodników z pola jak i bramkarzy

•                     Rebounder umożliwia oddanie dużej ilości strzałów lub podań w krótkim czasie, co powoduje szybsze podnoszenie umiejętności u młodych zawodników •                     Ułatwia pracę szkoleniowcowi w trakcie treningu strzeleckiego zastępując tradycyjny sposób odgrywania piłki, jednocześnie zmuszając zawodnika do zagrania z odpowiednią siłą i precyzją w celu otrzymania podania zwrotnego.

Reboundery oferowane przez naszą firmę pochodzą od wiodących polskich producentów i importerów o uznanej w naszym kraju marce. Na wszystkie zakupione u nas reboundery udzielamy gwarancji.

pixel