Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piłka Adidas Finale 2019 Champions League Madrid

2019-01-31
Adidas wypuścił kolejną piłkę na rozgrywki Ligi Mistrzów. Tym razem, w sezonie 2018/2019 mecze rozgrywane będą piłką w klasyczny design, jednak w bardzo jaskrawej kolorystyce.
Ciekawy design w kolorze pomarańczowym uzupełniony jest o gwiazdy w kolorze białym. Gwiazdom nie nadano jednak jednolitego odcieniu, co nadaje całej piłce bardzo dynamiczny wygląd. Na pomarańczowych panelach umieszczone różne symbole. Są to logo marki Adidas, znak UEFA Champions League, a także puchar pod którym widnieje napis Madrid 19 Final.


Adidas 2019 Champions League Madrid


 Finał Champions League odbędzie się w Madrycie, co dało bodziec do zainspirowania się kolorem pomarańczowym.  Struktura zewnętrzna i materiały użyte w tej piłce są identyczne do tych, z których zostały wykonane piłki TELSTAR 18.Chropowata powłoka z tzw. Gęsią skórką zapewnia dobrą przyczepność piłki oraz optymalny tor lotu. Najwyższa klasa piłki została potwierdzona przez atest FIFA. Cena detaliczna jaką zapowiada Adidas za egzemplarz to 150euro. Piłki meczowe będą dostępne w sprzedaży detalicznej już od lutego 2019.


Adidas 2019 Champions League Madridpixel